Iš Vilniaus į Amsterdamą tiesiogiai skraido jau ir „airBaltic“

Iš Vilniaus į Amsterdamą tiesiogiai skraido jau ir „airBaltic“

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pristatė naują skrydžių kryptį – Vilnius– Amsterdamas. Oro bendrovė Lietuvos ir Nyderlandų sostines sujungė trijų tiesioginių skrydžių per savaitę reisu, kuris pradėtas vykdyti 2014 m. spalio 30 d.

„Kas trečiam, skrendančiam į Amsterdamą, ši kryptis yra tarpinė stotelė pasiekti tolimesnius pasaulio kampelius. Naujasis skrydžių maršrutas padės pagerinti susisiekimą su viso pasaulio miestais bei sustiprinti „airBaltic“ ryšį su didžiaisiais Europos miestais“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Kristoferis Viatte.

Iki šiol „airBaltic“ keleiviai galėjo rinktis tiesioginį skrydį į Amsterdamą tik iš Rygos. Naujuoju maršrutu Vilnius-Amsterdamas oro bendrovė toliau  stiprina savo pozicijas Baltijos šalyse.

Nuo spalio 30 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Vilniaus oro uosto į Nyderlandų sostinę Amsterdamą skraidins tris kartus per savaitę lėktuvu „Boeing 737“. Lėktuvo bilietas į abi puses kainuos nuo 171,40 litų (49 eurų), įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro bendrovė skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

Norite sužinoti naujienas pirmieji? Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį dabar!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su privatumo politika.

Prenumeruokite „Greitai.lt“ naujienlaiškį